229. 19. és 20. századi festmények > Hölgyportré, 1906

165. Madarász Viktor (Csetnek, 1830 - Budapest, 1917)

Hölgyportré, 1906

olaj, vászon

69*55,5 cm

j.b.l.: Madarász Viktor 1906