226. Bihari Sándor (Rézbánya, 1855 - Budapest, 1906)
Velencei konyha ("Ahol nincs ott ne keress"), 1887 VÉDETT - NO EXPORT
olaj, vászon
90*135,5 cm
j.j.l.: Bihari Sándor Velencze 87
keret nélkül