411. Balla Béla (Arad, 1882 - Nagybánya, 1965)
A Bódi tó partján
olaj, vászon
53*67 cm
j.n. vakrámán autográf felirat: az alsóbányai Bódi tó Verestanya 1937 Balla Béla