298. Gaál Ferenc (Debrecen, 1891 - Los Angeles, 1956)
Virágcsendélet
olaj, vászon
80*60 cm
j.j.l.: Gaál F. 1941; ho. felirat: Gaál Ferenc Virágcsendélet 1941