203. Deák - Ébner Lajos (Pest, 1850 - Budapest, 1934)
Baromfiudvar, 1883
olaj, fa
21,5*16 cm
j.j.l.: Deák-Ébner L. 1883 Szolnok; ho.: árverési csarnok címke töredék