261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hólapátolók

252. Guzsik Ödön (Budapest, 1902 - Budapest, 1954)

Hólapátolók

olaj, vászon

30*40,5 cm

j.j.l.: Guzsik

kis sérüléssel