261. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
241-260
[261-275]
Bozsó János
"Szikra", 1953
241. tétel
Kövér Gyula
Budapesti látkép
242. tétel
A. S. monogrammal
Vízparti táj
243. tétel
Nádler Róbert
"Farkassziklás öböl"
244. tétel
Neogrády László
Tátrai táj
245. tétel
Olgyai Viktor
Téli napsütés
246. tétel
Zeller Mihály, Peleskei
Havas táj alkonyatkor
247. tétel
Berkes Antal
Téli utcarészlet
248. tétel
Guzsik Ödön
Téli Buda
249. tétel
Dobroszláv Lajos
"Ráckeve"
250. tétel
Berkes Antal
VISSZAVONVA
251. tétel
Guzsik Ödön
Hólapátolók
252. tétel
Márton J. jelzéssel
Téli utcarészlet, 1925
253. tétel
Holoubek, Jozef
A trencséni vár
254. tétel
Gimes Lajos
Városrészlet
255. tétel
Füzesséry Magda
"Út Tölgyes és Putnahágó között", 1911
256. tétel
Vörös Géza
Nagymarosi utcarészlet, 1955
257. tétel
Merész Müller Gyula
Firenze látképe, 1922
258. tétel
Bánovszky Miklós
"Szentendre Deák Ferenc utca"
259. tétel
Magyar szobrász, 20. sz. eleje
Nimfa és faun gyerek
260. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
241-260
[261-275]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS