261. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-275]
Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Keresztelő Szent János feje
61. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. első fele
Két apostol
62. tétel
Dél - orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Pantokrátor Istenszülővel és Keresztelő Szent Jánossal
63. tétel
Orosz művész, 1800 körül
Fatáblába helyezett 11 db fém ikon
64. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele
Sztaurotéka - Keresztrefeszített Krisztus Szent János evangelistával, Longinusszal, Máriával és Mártával
65. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Sztaurotéka - Keresztrefeszített Krisztus Szent János evangelistával, Longinusszal és a három Máriával
66. tétel
Úti ikon gyűjtemény, 20 db
orosz, 18. sz. - 20. sz. eleje, réz ötvözet, zománcozott díszítéssel
67. tétel
Peruzzini, Antonio Francesco (Ancona, 1643 - 43 - Milánó, 1724 körül) köre
Káin és Ábel VÉDETT - NO EXPORT
68. tétel
Francia festő, 17. sz. első fele
Szent Sebestyén
69. tétel
Itáliai festő, 18. sz.
Női szent
70. tétel
Rottmann Mozart
Háromkirályok imádása
71. tétel
Osztrák festő, 18. sz. első fele
Kálvária
72. tétel
Ujházy Ferenc
Krisztus siratása, 1854
73. tétel
Osztrák festő, 19. sz. közepe
Mária
74. tétel
Németalföldi festő, 1600 körül
Menekülő Szent Család pihenője
75. tétel
Itáliai festő, 18. sz.
Ifjú portréja
76. tétel
Skuteczky Döme
Lányportré, 1900 körül
77. tétel
Tiziano, Vecellio (Pieve di Cadore, 1489 - Velence, 1576) után, 17. sz.
Caritas Romana
78. tétel
Itáliai festő, 18. sz.
Mitológiai nőalak
79. tétel
Itáliai festő, 17. sz.
Hölgy kutyával
80. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-275]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS