261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Nagymarosi utcarészlet, 1955

257. Vörös Géza (Nagydobrony, 1897 - Budapest, 1957)

Nagymarosi utcarészlet, 1955

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Vörös Géza NM. 955