261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Lányka diadémmal, 1824

132. Memlauer, J. jelzéssel

Lányka diadémmal, 1824

akvarell, papír

120*100 mm

j.j.l.: Memlauer Pinx 1824

korabeli biedermeier keretben