261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Ferenczy István szobrászművész portréja, 1906

269. Vaszary László (Hencse, 1876 - Budapest, 1944)

Ferenczy István szobrászművész portréja, 1906

bronz, márvány talapzaton

m: 28 cm; posztamens m: 11 cm

j.h.o.: Vaszari 1906

Faragott márvány változata a rimaszombati református templom külső falában lévő falfülkében látható, kis sérüléssel