66. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Sztaurotéka - Keresztrefeszített Krisztus Szent János evangelistával, Longinusszal és a három Máriával
olaj, fa
38*45 cm
fatáblába helyezett zománc díszítésű ószertartású kereszt és tetraptichon