261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Asztali csendélet fácánnal

186. Páldy Zoltán (Temesvár, 1884 - Budapest, 1939)

Asztali csendélet fácánnal

pasztell, papír

70*82 cm

j.j.l.: Páldy