73. Ujházy Ferenc (Szolnok, 1827 - Budapest, 1921)
Krisztus siratása, 1854
olaj, vászon
60*77 cm
j.j.l.: Ujházy Fer. 854...; ho.: Árverési Csarnok raglap és Ujházy Ferenc kiállítása cédula 1923, 310. sz.