261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Falurészlet ökrös szekérrel

210. Cserna Károly (Kunszentmiklós, 1867 - Budapest, 1944)

Falurészlet ökrös szekérrel

olaj, vászon

80*132,5 cm

j.j.k.: Cserna Károly