261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Nemes hölgy zöld szatén ruhában, 1834

127. Bossi, Domenico (1765 - München, 1853)

Nemes hölgy zöld szatén ruhában, 1834

akvarell, papír

265*215 mm

j.j.k.: D. Bossi P.x 1834