251. Andrew G. Vajna gyűjteménye > A filmszakma államosításának évfordulója, 1958

209. A filmszakma államosításának évfordulója, 1958

nyomat, j.b.l.: F. K: Bors Ferenc; j.j.l.: Nyomdakisérleti-FV: Lovász Kálmán

86*62 cm