99. Munkácsy (Lieb) Mihály (Munkács, 1844 - Endenich, 1900)
Krisztus Pilátus előtt(tanulmányfejek), 1880
olaj, fa
40*50 cm
j.b.l.: M de Munkácsy 1880
szerepelt: Virág Judit Galéria 2000. 04. 07., 5. aukció 36. tétel, Boros Judit tanulmányával