271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Melltű

1275. Melltű

19. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, aláütött 9 k arany lemez és tűszerelék, ezüst felső rész, régi briliáns, achtkant, bagette és csepp csiszolású gyémántokkal és 14 db apró gyémánt, spitterrel (cca. 0,8 ct kerek, 0,8 ct csepp, 1 ct ach