271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Karperec

1291. Karperec

osztrák vagy magyar, 19. sz. második fele 14 k finomságú antik arany, széles, üreges test nyelves záródással, eredeti dobozával kis sérülésekkel, 25,6 g.