271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Nyakék

1328. Nyakék

20. sz. vége, 27 db Fülöp - szigeteki, sósvizi tenyésztett gyöngy, kerek szemek arany, lüszteres gyöngyház fénnyel (A- minősítés, d: 11,7 - 13 mm), 14 k sárga arany gömb csat 2005 utáni magyar, fémjellel ellátva, csomózva, fűzve, certifikációval, h: 43,5