271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyűrű

1335. Gyűrű

20. sz. második fele, 2006 - 2015 közötti budapesti fémjellel ellátva, 14 k sárga arany, fehérarany lemezeléssel, középen vérvörös kezelt rubin, 10 db apró achtkant gyémánt kővel, 3,1 g., 60-as méret