271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Fülbevaló pár

1311. Fülbevaló pár

Bécs (?), 20. sz. eleje, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, alulütött 9 k arany, "LG" mesterjegy, karmos foglalatban 2 db régi, félhollandi rózsa csiszolású, gyémánt cca. 0,5 ct ékítéssel, 4 g., h: 1,6 cm