1320. Fülbevaló pár
21. sz. eleje, 2016 utáni budapesti behozatali jellel ellátva, 14 k fehérarany, "B * L" mesterjegy, 2 db briolette csiszolású fekete ónix csüngővel és a pántokon karmos foglalatban 7 - 7 db modern, briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,14 ct ékítéssel, brutt