1189. Dísztányér
Bécs, 1702, 13 latos antik ezüst, Michael Gotthard Unterhueber mesterjegy, gazdagon vésett díszperem griffpárokkal és férfi fejekkel felül vésett, koronás Bethlen László és Folthy Mária család, Címerével peremén aranyozással, Neuwirth I. 234. o. Nr. 586,