271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó pár

1195. Gyertyatartó pár

Bécs, 1840, 13 latos antik ezüst, Josef Wiederspeck mesterjegy, kerek talpak leveles díszbordűrrel, baluszteres szárak domborított osztógyűrűkkel, kis sérüléssel, egyik nyak javítással, Neuwirth II.: P. 1560., 456 g., m: 28,5 cm