1272. Melltű
Bécs, 19. sz. vége, bécsi hivataljellel és 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, aláütött 9 k arany tűszerelék, "MK" mesterjegy, antikolt ezüst hold és csillag forma középen 1 db nagyobb régi, csiszolású gyémánttal cca. 0,65 ct és 46 db kisebb régi csis