1190. Teáskanna és tejkiöntő
Bécs, 1839 és 1872 - 1922 közötti fémjel, antik és 800 ezrelékes ezüst, Christian Sander Senior és "AB" mesterjegy, a kis kancsón PAAR bélyegző, teljes felületen gazdag, szövevényes, brokátot idéző,, virágos díszítéssel, fa fülekkel, bimbó alakú tetődíssz