271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Glídes karkötő

1306. Glídes karkötő

Budapest, 1966 - 1999 közötti fémjel, 14 k sárga és vörös arany körcikkek, bécsi fémjellel is ellátva, 30/40 fazonszámmal, nyelves záródással és dupla biztonsági nyolcassal, nyelv igazításra szorul, kis sérüléssel, 56,3 g., h: 18,5 cm