271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1194. Cukordoboz

Bécs, 1872 - 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Gedliczka Max mesterjegy, négy lábon álló öblös, lekerekített sarkú test, madaras tetődísszel, belső rész aranyozva, zárszerkezet kulccsal, javításra szorul, bruttó.: 353 g., 12,5*13*11 cm