271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyűrű

1325. Gyűrű

20. sz. közepe, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k sárga - és vörös arany öntött gyűrűtest, közép részen, csillag formák közepén 1 db modern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,1 ct, 9 db kék zafír és 9 db szintetikus rubin kő, kis sérülésekkel,