1182. Cukordoboz
Pest, 1846, 13 latos antik ezüst, belül aranyozva, "Pesth" beütő és Goszmann György mesterjegy, kagylódíszes kihajló lábakon bordázott téglatest, körte tetődísszel, zárszerkezet kulcs nélkül, Bruttó: 616 g., 14*10*12,5 cm