271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Váza

1016. Váza

Horváth Márton (Csabrendek, 1931 - 2013), 20. sz. utolsó harmada, formába fújt színezett üveg, két szélén olvadékszálakból fatörzs imitációval, arany alapszínű, lilásan irizáló felülettel, alján, köszörült H M * jelzettel, 27,7*12,5 cm