271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Desszertes készlet (6 személyes)

1199. Desszertes készlet (6 személyes)

19. sz. vége, 1872 - 1902 között bécsi behozatali jellel 800 ezrelékes ezüst, aranyozott acél felső részek, antikolt felülettel, össz.: 12 db eredeti dobozában apró hibával, nettó: cca. 180 g., h: 15-17,3 cm