271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Karkötő

1330. Karkötő

Pest, 1867 - 1936 közötti fémjel, 14 k arany, "WA" mesterjegy és hivataljel, mattított - fényes váltakozó lemezekből, vésett díszítéssel, nyelves záródással, biztonsági kapoccsal, kis sérüléssel, 17 g., h: 18,5 cm