271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Art deco szoliter gyűrű

1304. Art deco szoliter gyűrű

Pest, 1867 - 1936 közötti fémjel, 14 k arany, mesterjegy nélkül, 1 db régi briliáns csiszolású gyémánttal cca. 1 ct (R1, Cr, VSI2), 3,8 g., 56-os méret