1315. Szoliter gyűrű
olasz (?), 20. sz. második fele, 2016 utáni fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, mesterjegy elkopva, karmos foglalatban modern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,4 ct (M1, W, VSI2),, 2,2 g., 53-as méret