271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Komód

1003. Komód

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, fekete tusfestett oszlopokkal, préselt sárgaréz fogantyúkkal1 db kulccsal, 93*114*58 cm