271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Karkötő

1318. Karkötő

21. sz. eleje, 2016 utáni budapesti fémjel, 14 k arany cső karika, 1 db kerek, szürke tahiti gyönggyel és 1 db csepp alakú, fehér édesvízi tenyésztett gyönggyel, bruttó: 7 g.