271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Fülbevaló pár

1313. Fülbevaló pár

Pest, 1867 - 1936 közötti fémjel, 14 k arany akasztó, "FM" mesterjegy, ezüst foglalatban virág alakban 2 db nagyobb cca. 1 ct és 18 db kisebb cca. 2,2 ct fél-modern és régi csiszolású gyémánt (M2-R1, Cr-TCa, VSI-SI) kis sérüléssel, eredeti Zirner Zsigmond