271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Likőrös üveg

1192. Likőrös üveg

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst "I.R." mesterjegy, áttört, neorokokó kosárban, színtelen csiszolt üveggel, 103 g, m: 18 cm