271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Szoliter gyűrű

1289. Szoliter gyűrű

Pest, 1872 - 1937 közötti fémjel, 14 k arany, "RJ" mesterjegy, ezüst tokos foglalatban 1 db régi briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,4 ct (R1, TCr, SI1), repasse díszítésű gyűrűsínnel, 2,8 g., 59-es méret