271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyémánt szoliter gyűrű

1310. Gyémánt szoliter gyűrű

francia (?), 20. sz. eleje, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, áttört, gazdagon vésett virágdíszes vállak, zárt foglalatban 1 db modern briliáns csiszolású gyémánt, cca. 0,4 ct (M1, TCr, P1), 2,2 g., 54-es méret