271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Fülbevaló pár

1269. Fülbevaló pár

Pest, 20. sz. első harmada, 1867 - 1936 közötti fémjel, 14 k arany ezüsttel lemezelve, karmazált fazonban 2 db ovális csiszolású, korai, szintetikus kék zafír, és 30 db achtkant csiszolású gyémánt , apró sérüléssel, 4,9 g. h: 1,8 cm