1007. Tálalószekrény
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon mahagóni borítással, intarziás díszítéssel, alsó részén márványlappal, öntött sárgaréz veretekkel, felső részén csiszolt üvegekkel, tükörlap sérült, 224*194,5*65,5 cm