271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > IWC férfi karóra

1261. IWC férfi karóra

Svájc, 20. sz. közepe, bécsi fémjellel és 2016 utáni budapesti fémjelekkel ellátva, 18 k arany tok, aláütött 14 k arany szíj és csat, indexes, másodperc beosztásos, jelzett számlap, lapított milanéz,, fazonú szíj és csat, működik, szíj végén kis sérülésse