271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Art deco nyakék

1264. Art deco nyakék

Pest, 1867 - 1936 közötti fémjel, 14 k arany, Polatsik Lajos mesterjegy, középdíszben platina lemezeléssel 1 db kék zafír kő cca. 0,85 ct és 6 db fél-modern és régi briliáns csiszolású gyémánt cca., 1 ct (M2-R1, Cr-TCa, SI - P1), nyelves kapcsokkal karköt