271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Karkötő

1327. Karkötő

20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 925 ezrelékes aranyozott ezüst, filigrán szálakból alakított díszes tagok, színes, festett zománccal és 4 db ovális aventurin kvarc, kabosonnal díszítve, nyelves záródással és biztonsági láncca