271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Tányér

1196. Tányér

Bécs, 1701, 13 latos antik ezüst, Michael Gotthard Unterhueber mesterjegy, tűzaranyozás nyomaival, vésett, koronás Bethlen László és Folthy Mária családi címerrel, kissé karcos, 368 g., d: 22,5 cm