271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Fülbevaló pár

1314. Fülbevaló pár

Bécs, 20. sz. eleje, bécsi fémjellel és 2016 utáni budapesti fémjellel is ellátva, 14 k fehérarany, karmos foglalatban 2 db régi briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,8 ct (R1, Cr, VS) és 2 db kisebb, modern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,1 ct (M1, Cr, V